Bein Sport Ücretsiz Nasıl İzlenir?

 

Ülkemizde artık yeni bir yayın grubu faaliyete başladı. Lig TV ismindeki değişiklik ve yeni sahiplerinin göreve gelmesi ile birlikte restbet kanalları artık ülkemizde faaliyete başlamış oldu. Yayın hayatına başlayan Bein Sports’un Türkiye’deki yayın hayatının ilk günlerinde şifresiz ve ücretsiz yayın yapacağı açıklandı.

Bein Sports’un Türkiye’deki Yayınının İlk Günleri Ücretsiz

Lig TV kanalının dönemi Türkiye’de artık kapandı. Yerini dünyaca ünlü Katarlı bir iş adamına ait olan Bein Sports faaliyete geçti. Türkiye Süper Ligi artık Bein Sports ile canlı olarak izlenecek. Bein Sports’un Türkiye’deki yayın hayatının ilk günlerinde ücretsiz ve şifresiz yayın yapacağından betpas seçenekleri ile kanalın tanıtımları yapılıyor. Kanal içeriklerinin tanıtımı amacı ile 18 Ocak 2017 tarihine kadar Digitürk abonelerine ücretsiz ve şifresiz yayın yapılacağı duyuruldu. Bein Sports yetkililerinin yapmış olduğu açıklamaya göre Süper Lig maçları da bir süreliğine ücretsiz ve şifresiz olarak yayınlanacağı belirtildi.

Bein Sports Kanalları Nasıl İzlenir?

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Bein Sports kanal içeriklerinin tanıtımı için 18 Ocak 2017 tarihine kadar ücretsiz ve şifresiz yayın yapacağını açıkladı. Digitürk aboneleri için yapılacak bu hizmet sayesinde Bein Sport tanıtımına yaparak üyeliklerin artmasını hedefliyor. 18 Ocak 2017 tarihine kadar olan süreçte oynanacak birçok Türkiye Süper Ligi karşılaşmalarının da şifresiz yayınlanacağı duyuruldu. Bunun için betpas izle seçenekleri ile kanala erişim sağlanabilecek. Aynı zamanda Digitürk’ün internet sitesinden de Bein Sports kanalları ücretsiz olarak yayınlanacak. Ücretsiz yayın sırasında kanalın izlenmesi ile birlikte kanal içerikleri kamuoyuna paylaşılarak ilerleyen süreçlerde Bein Sports üyeliklerinin artması hedeflenmektedir. Türkiye Süper Ligi yayın haklarının şuanda Bein Sports’ta olması nedeni ile üyeliklerin artacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Yorum yapın